|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 2.8A, 4.5V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 2.2A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 950mV @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 10nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 375pF @ 6V |
| Power - Max | 700mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 (TO-236) |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C8051F330-GMR | SILAB |
|
|
|||||
| C8051F330-GMR | SILICON LABS |
|
|
|||||
| C8051F330-GMR | SLAB |
|
|
|||||
| C8051F330-GMR |
|
492.00 | ||||||
| C8051F330-GMR | SILICON LABS |
|
|
|||||
| C8051F330-GMR | Silicon Laboratories Inc |
|
|
|||||
| C8051F330-GMR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 588 |
|
|||||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R | VISHAY |
|
|
|||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R | SILICONIX |
|
|
|||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R |
|
40.40 | ||||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R | SILICONIX |
|
|
|||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R | VISHAY |
|
|
|||
| SI2302ADS-T1-E3 |
|
N-Ch 20V 2,4A 0,57W 0,06R | Vishay/Siliconix |
|
|
|||
| TK29BU-PC-EM1 | SUNBEST |
|
|
|||||
| TK29BU-PC-EM1 |
|
|
||||||
| U2270B-MFPY |
|
Read / Write Base Station IC | ATMEL |
|
|
|||
| U2270B-MFPY |
|
Read / Write Base Station IC |
|
422.48 | ||||
| U2270B-MFPY |
|
Read / Write Base Station IC | ATMEL CORPORATION |
|
|
|||
| U2270B-MFPY |
|
Read / Write Base Station IC | MICRO CHIP |
|
|
|||
| U2270B-MFPY |
|
Read / Write Base Station IC | 4-7 НЕДЕЛЬ | 347 |
|
|||
| Д602Б | 116 | 18.40 | ||||||
| Д602Б | 116 | 18.40 | ||||||
| Д602Б | ТОМИЛИНО | 54 | 53.00 |