|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type | Schottky - 1 Pair Common Anode |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 70V |
| Current - Max | 1A |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Resistance @ If, F | 35 Ohm @ 5mA, 1MHz |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
BFP420 |
|
СВЧ 4.5V 35mA 160mW 25GHz |
|
44.32 | ||
|
|
|
BFP420 |
|
СВЧ 4.5V 35mA 160mW 25GHz | INFINEON TECH |
|
|
|
|
|
|
BFP420 |
|
СВЧ 4.5V 35mA 160mW 25GHz | INFINEON |
|
|
|
|
|
|
GCM1885C1H221JA16D |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
GCM1885C1H221JA16D |
|
MUR |
|
|
||
|
|
|
GCM1885C1H221JA16D |
|
|
|
|||
|
|
|
GCM1885C1H221JA16D |
|
MURATA | 160 | 1.03 | ||
|
|
|
PVC6A505C01B00 |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
PVC6A505C01B00 |
|
MUR |
|
|
||
|
|
|
PVC6A505C01B00 |
|
|
|
|||
|
|
|
PVC6A505C01B00 |
|
MURATA |
|
|
||
|
|
|
PVZ3A104C01R00 |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
PVZ3A104C01R00 |
|
MUR |
|
|
||
|
|
|
PVZ3A104C01R00 |
|
|
|
|||
|
|
|
PVZ3A104C01R00 |
|
MURATA |
|
|
||
|
|
RLB1314-103KL |
|
Индуктивность 10000μH 0,1A 11,7x12mm | BOURNS | 4 | 41.29 | ||
|
|
RLB1314-103KL |
|
Индуктивность 10000μH 0,1A 11,7x12mm |
|
132.00 |