|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 750mV @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500µA @ 100V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | SMB |
|
MBRS1100T3 Schottky Power Rectifier
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CDRH5D28NP-101NC | SUMIDA | 21 452 | 8.18 | |||||
| CDRH5D28NP-101NC |
|
|
||||||
| CDRH5D28NP-220NC | SUMIDA | 13 956 | 28.66 | |||||
| CDRH5D28NP-220NC |
|
50.00 | ||||||
| SMBJ11A | DC COMPONENTS |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Bourns Inc |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| SMBJ11A |
|
|
||||||
| SMBJ11A | LTL |
|
|
|||||
| SMBJ11A | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| SMBJ11A | JINGDAO |
|
|
|||||
| SMBJ40A | GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | DC COMPONENTS |
|
|
|||||
| SMBJ40A | 9 440 | 2.52 | ||||||
| SMBJ40A | ST MICROELECTRONICS | 360 | 14.84 | |||||
| SMBJ40A | GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Bourns Inc |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| SMBJ40A | VISHAY |
|
|
|||||
| SMBJ40A | КИТАЙ |
|
|
|||||
| SMBJ40A | 9 440 | 2.52 | ||||||
| SMBJ40A | LITTELFUSE | 1 152 |
|
|||||
| SMBJ40A | FAIR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | LTL | 307 | 4.70 | |||||
| SMBJ40A | YJ | 19 920 | 5.17 | |||||
| SMBJ40A | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| SMBJ40A | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | FAIRCHILD | 40 |
|
|||||
| SMBJ40A | MULTICOMP |
|
|
|||||
| SMBJ40A | TSC |
|
|
|||||
| SMBJ40A | BRIGHTKING |
|
|
|||||
| SMBJ40A | ZHIDE |
|
|
|||||
| SMBJ40A | JJM | 6 062 | 7.22 | |||||
| SMBJ40A | YANGJIE | 2 160 | 2.80 | |||||
| SMBJ40A | YANGJIE (YJ) |
|
|
|||||
| SMBJ40A | HOTTECH | 360 | 3.10 | |||||
| SMBJ40A | YANGZHOU YANGJIE |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | OMRON |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | Omron Electronics Inc-EMC Div |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A |
|
|