|
INDUCTOR POWER 1.5UH 6.5A SMD |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | Electrial and Physical Changes Oct 2008 PM3316(S) Mounting Base Mater |
| Серия | PM3316 |
| Inductance | 1.5µH |
| Current | 6.5A |
| Current - Saturation | 8A |
| Тип | Ferrite Core |
| Допустимые отклонения емкости | ±20% |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 10 mOhm |
| Q @ Freq | 50 @ 3MHz |
| Self Resonant Freq | 95MHz |
| Корпус (размер) | 0.512" L x 0.374" W x 0.205" H (13.00mm x 9.50mm x 5.20mm) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Рабочая температура | -55°C ~ 125°C |
| Frequency - Test | 1kHz |
| Material - Core | Ferrite |
| Сфера применения | Power Supplies |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DO5022P-102MLD | COILCRAFT |
|
|
|||||
| DO5022P-102MLD | COILCRAFT |
|
|
|||||
| DO5022P-102MLD |
|
|
||||||
| IRLZ24NPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRLZ24NPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRLZ24NPBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRLZ24NPBF |
|
|
||||||
| LC01-6 | SEMTECH |
|
|
|||||
| LC01-6 | SEMTECH |
|
|
|||||
| SRDA3.3-4 | SEMTECH |
|
|
|||||
| SRDA3.3-4 |
|
|
||||||
| SRDA3.3-4 | SEMTECH |
|
|
|||||
| T77S1D3-05 | SIEMENS |
|
|
|||||
| T77S1D3-05 | SIEMENS |
|
|
|||||
| T77S1D3-05 | TE Connectivity |
|
|
|||||
| T77S1D3-05 |
|
|