|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 360mV @ 19A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 15V |
| Current - Average Rectified (Io) | 19A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1.5mA @ 15V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-263-3, D²Pak (2 leads + Tab), TO-263AB |
| Корпус | D2PAK (SMD-220) |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B82464G4103M000 | EPCOS |
|
|
|||||
| B82464G4103M000 |
|
|
||||||
| B82464G4103M000 | TDK-EPC |
|
|
|||||
| B82464G4103M000 | TDK | 3 626 | 95.77 | |||||
| LQM31PN2R2M00L |
|
42.64 | ||||||
| LQM31PN2R2M00L | MUR | 5 068 | 11.23 | |||||
| LQM31PN2R2M00L | MURATA |
|
|
|||||
| LQM31PN4R7M00L | MUR | 12 146 | 10.66 | |||||
| LQM31PN4R7M00L |
|
|
||||||
| LQM31PN4R7M00L | MURATA |
|
|
|||||
| MC10EPT20DG |
|
1 860.00 | ||||||
| MC10EPT20DG | ON Semiconductor |
|
|
|||||
| MC10EPT20DG | 4-7 НЕДЕЛЬ | 422 |
|
|||||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | TEXAS INSTRUMENTS | 6 | 14.47 | |||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | TEXAS INSTRUMENTS | 5 |
|
|||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | 339 | 10.16 | ||||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | TEXAS |
|
|
|||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | ST MICROELECTRONICS | 768 | 12.40 | |||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 432 |
|
|||
| SN74LVC14ADR |
|
Hex Inv Schmitt Trigger SO14 | 7 |
|
|