|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | FDmesh™ |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 290 mOhm @ 10A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 600V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 20A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 37nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1300pF @ 25V |
| Power - Max | 214W |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-247-3 |
| Корпус | TO-247-3 |
|
STW20NM60FD (MOSFET) N-channel 600V - 0.26? - 20A - TO-247 FDmesh™ Power MOSFET (with fast diode)
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0603-470 5% |
|
ЧИП — резистор | FAITHFUL LINK |
|
|
|||
| 0603-470 5% |
|
ЧИП — резистор | 549 |
1.52 >100 шт. 0.76 |
||||
| 2STF2360 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| 2STF2360 | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| 2STF2360 |
|
|
||||||
| 2STF2360 | STMICROELECTR |
|
|
|||||
| ECAP 47/63V 0611 SK |
|
Электролитический алюминиевый конденсатор 47 мкФ 63 В | YAGEO |
|
|
|||
| FMMT618TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT618TA | ZTX |
|
|
|||||
| FMMT618TA |
|
35.60 | ||||||
| FMMT618TA | DIODES |
|
|
|||||
| FMMT618TA | DIODES INC. |
|
|
|||||
| FMMT618TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT618TA | Diodes/Zetex |
|
|
|||||
| FMMT618TA | DI |
|
|
|||||
| FMMT718TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT718TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT718TA | Diodes/Zetex |
|
|
|||||
| FMMT718TA | ZTX |
|
|
|||||
| FMMT718TA | DIODES INC. | 22 |
|
|||||
| FMMT718TA |
|
|
||||||
| FMMT718TA | DI |
|
|
|||||
| FMMT718TA | DIODES |
|
|
|||||
| FMMT718TA | DIODES INC |
|
|
|||||
| FMMT718TA | DIODES INC |
|
|