|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1.5A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 220mV @ 50mA, 1.5A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 100mA, 2V |
| Power - Max | 625mW |
| Frequency - Transition | 180MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
IRFP064NPBF |
|
Мощный N-канальный MOSFET транзистор N-MOSFET 55В, 110А, 200Вт | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|
|
|
|
IRFP064NPBF |
|
Мощный N-канальный MOSFET транзистор N-MOSFET 55В, 110А, 200Вт | INFINEON |
|
|
|
|
|
|
IRFP064NPBF |
|
Мощный N-канальный MOSFET транзистор N-MOSFET 55В, 110А, 200Вт | 740 | 55.86 | ||
| IRS2186SPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRS2186SPBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRS2186SPBF |
|
|
||||||
| IRS2186SPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER | 16 |
|
|||||
| RC1206JR-0710RL | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC1206JR-0710RL | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC1206JR-0710RL | Yageo | 275 764 |
0.96 >500 шт. 0.32 |
|||||
| RC1206JR-0710RL |
|
|
||||||
| STP26NM60N | ST MICROELECTRONICS | 80 | 104.03 | |||||
| STP26NM60N | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| STP26NM60N | 532 | 99.93 | ||||||
| STP26NM60N | ST MICROELECTRO |
|
|
|||||
|
|
|
STW20NM60FD |
|
N-channel 600v - 0.26? - 20a - to-247 fdmesh™ power mosfet (with fast diode) | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|
|
|
|
STW20NM60FD |
|
N-channel 600v - 0.26? - 20a - to-247 fdmesh™ power mosfet (with fast diode) |
|
672.00 | ||
|
|
|
STW20NM60FD |
|
N-channel 600v - 0.26? - 20a - to-247 fdmesh™ power mosfet (with fast diode) | STMicroelectronics |
|
|