|
TRANS BRT PNP 100MA 50V SOT-323 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Resistor - Base (R1) (Ohms) | 10K |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | 10K |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 35 @ 5mA, 10V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Power - Max | 202mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SC-70, SOT-323 |
| Корпус | SC-70-3 |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAT54HT1G | FAIR |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | ON SEMICONDUCTOR | 3 238 |
|
|||||
| BAT54HT1G | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| BAT54HT1G |
|
|
||||||
| BAT54HT1G | ONS |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| BAT54HT1G | FUXIN | 23 183 | 1.92 | |||||
|
|
LM3671MF-ADJ | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ | NSC |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ |
|
247.32 | |||||
|
|
LM3671MF-ADJ | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ | МАЛАЙЗИЯ |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ | TEXAS |
|
|
||||
|
|
LM3671MF-ADJ | 4-7 НЕДЕЛЬ | 148 |
|
||||
| LQH55DN2R2M, 2.2 МКГН, 2220, 20% | MURATA |
|
|
|||||
| R-24N1-A5K, L15KC, 5 КОМ | КИТАЙ |
|
|
|||||
|
|
TPA6110A2DGN | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
TPA6110A2DGN | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
TPA6110A2DGN |
|
|
|||||
|
|
TPA6110A2DGN | 4-7 НЕДЕЛЬ | 774 |
|