| Корпус | SOT-23-3 |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Power - Max | 225mW |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 250 @ 100mA, 1V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Transistor Type | PNP |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
ON SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
|
|
1.68
|
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
ON SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
ON SEMIC
|
|
|
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
ONSEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
BC817-40LT1 |
|
Транзистор биполярный SMD
|
ONS
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
FAIR
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
PHILIPS
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
|
|
8.80
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
NXP
|
158
|
5.18
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
PHILIPS
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
Fairchild Semiconductor
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
NXP
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
INFINEON TECH
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
КИТАЙ
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
HOTTECH
|
1 591
|
4.88
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
JSCJ
|
|
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
SHIKUES
|
3 540
|
4.78
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
ON SEMICONDUCTOR
|
401
|
34.38
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
KEEN SIDE
|
1 408
|
2.93
|
|
|
|
BCP54 |
|
NPN 45v1.5A 125MHz h=40-250
|
1989
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
DC COMPONENTS
|
11 912
|
4.33
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
|
14 525
|
1.84
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
PANJIT
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
PANJIT
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
ТАЙВАНЬ(КИТАЙ)
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
MIC
|
1 136
|
1.62
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
MICRO COMMERCIAL COMPONENTS
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
КИТАЙ
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
HOTTECH
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
KLS
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
KOME
|
1 750
|
2.87
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
1
|
|
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
SUNTAN
|
4 196
|
2.60
|
|
|
|
DL4742A |
|
Стабилитрон SMD 1 Вт, 12 V
|
KEEN SIDE
|
6 962
|
1.38
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
ИНТЕГРАЛ
|
|
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
МИНСК
|
707
|
106.00
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
63
|
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
346
|
|
|
|
|
|
|
INF8582EN-2 |
|
|
539
|
|
|
|
|
|
|
КД134ВС9 |
|
|
ПЛАНЕТА
|
10 985
|
6.36
|
|
|
|
|
КД134ВС9 |
|
|
|
|
24.00
|
|
|
|
|
КД134ВС9 |
|
|
13732
|
|
|
|