|
|
Версия для печати
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 530mV @ 1A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 20V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123F |
| Корпус | SOD-123L |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.063ВТ 0603 10 КОМ, 1% | ТАЙВАНЬ |
|
|
|||||
| IT-1187-160GM-G | SWITRONIC | 9 600 | 22.73 | |||||
| IT-1187-160GM-G |
|
24.80 | ||||||
| IT-1187-160GM-G | SWITR | 66 941 | 12.77 | |||||
| IT-1187-160GM-G | 0.00 |
|
|
|||||
|
|
|
MCP6021T-E/OT |
|
Microchip Technology |
|
|
||
|
|
|
MCP6021T-E/OT |
|
MICRO CHIP | 728 |
|
||
|
|
|
MCP6021T-E/OT |
|
MICRO CHIP |
|
|
||
|
|
|
MCP6021T-E/OT |
|
|
|
|||
|
|
|
MCP6021T-E/OT |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 788 |
|
||
| RC0805JR-07100KL | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0805JR-07100KL | 4 000 | 14.44 | ||||||
| RC0805JR-07100KL | PHYCOMP | 56 773 |
|
|||||
| RC0805JR-07100KL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-07100KL | Yageo | 412 132 |
0.90 >1000 шт. 0.18 |
|||||
|
|
|
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3 |
|
Epson Toyocom Corporation |
|
|
||
|
|
|
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3 |
|
|
|
|||
|
|
|
TSX-3225 16.0000MF09Z-AC3 |
|
EPSON |
|
|