|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Pressure Type | Absolute |
| Operating Pressure | 4.35 ~ 15.95 PSI, 300 ~ 1100 hPa |
| Port Size | Female, 0.591" (1.5mm) Flush |
| Выход | Digital |
| Напряжение питания | 1.62 V ~ 3.6 V |
| Termination Style | Поверхностный |
| Рабочая температура | -40°C ~ 85°C |
| Корпус (размер) | 8-CLCC |