|
HOLDER BATT COIN COMPACT 20MM |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Style | Holder (Open) |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 2025, 2032 |
| Тип монтажа | PCB, Through Hole |
| Termination Style | PC Pin |
| Height Above Board | 0.36" (9.14mm) |
| Рабочая температура | -50°C ~ 145°C |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC0402JR-070RL | YAGEO | 4 662 980 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0402JR-070RL | YAGEO | 10 000 |
|
|||||
| RC0402JR-070RL |
|
|
||||||
| RC0603FR-07120KL | YAGEO | 164 256 |
0.60 >1000 шт. 0.12 |
|||||
| RC0603FR-07120KL |
|
|
||||||
| RC0603FR-0759KL | YAGEO | 131 176 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0603FR-0759KL | YAGEO | 12 800 |
|
|||||
| RC0603FR-0759KL | PHYCOMP | 3 200 |
|
|||||
| RC0603FR-0759KL |
|
|
||||||
|
|
TLV70018DSER |
|
Texas Instruments |
|
|
|||
| VJ0805Y223KXAMT |
|
Керамический конденсатор 0.022 мкФ 50 В | VISHAY |
|
|