|
Версия для печати
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 14nC @ 4.5V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.25V @ 25µA |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 56A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 9.5 mOhm @ 15A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1150pF @ 15V |
| Power - Max | 50W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRFR3704ZPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRFR3704ZPBF | INFINEON |
|
|
|||||
|
|
|
IRFR3706 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|
|
|
|
IRFR3706 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | 1 | 199.08 | ||
|
|
|
IRFR3706 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | INFINEON |
|
|
|
|
|
|
IRFR3706 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | 1 |
|
|
|
|
|
|
IRFR3708 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|
|
|
|
IRFR3708 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel |
|
|
||
|
|
|
IRFR3708 |
|
Hexfet power mosfets discrete n-channel | INFINEON |
|
|
|
| IRFR3709ZPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRFR3709ZPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRFR3709ZPBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRFR3709ZPBF |
|
|
||||||
| IRLR2905TRPBF |
|
N-канальный ПТ, VDS,В =55V, ID =42A, Ptot,Вт =110W | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||
| IRLR2905TRPBF |
|
N-канальный ПТ, VDS,В =55V, ID =42A, Ptot,Вт =110W | INTERNATIONAL RECTIFIER | 795 |
|
|||
| IRLR2905TRPBF |
|
N-канальный ПТ, VDS,В =55V, ID =42A, Ptot,Вт =110W | INFINEON |
|
|
|||
| IRLR2905TRPBF |
|
N-канальный ПТ, VDS,В =55V, ID =42A, Ptot,Вт =110W | 1 360 | 40.86 |