|
|
Версия для печати
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 10 mOhm @ 13A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 13A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.25V @ 25µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 14nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1210pF @ 15V |
| Power - Max | 2.5W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SO |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AUIRF4104S | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| AUIRF4104S |
|
|
||||||
| AUIRF4104S | INFINEON |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | FAIR |
|
|
|||||
| FDS6679AZ |
|
|
||||||
| FDS6679AZ | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | FAIRCHILD | 229 |
|
|||||
| FDS6679AZ | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| FDS6679AZ |
|
|
||||||
| FDS6679AZ | FSC1 |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | ONS-FAIR | 3 498 | 22.58 | |||||
| FDS6679AZ | FSC |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | ONS |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| FDS6679AZ | 4-7 НЕДЕЛЬ | 305 |
|
|||||
| IR3311S |
|
1 ключ, 40V, 60A | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||
| IR3311S |
|
1 ключ, 40V, 60A |
|
467.60 | ||||
| IR3311S |
|
1 ключ, 40V, 60A | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||
| IR3311S |
|
1 ключ, 40V, 60A | 4-7 НЕДЕЛЬ | 211 |
|
|||
|
|
IRF7805ZTRPBF |
|
N-канальный 30В 16А | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
||
|
|
IRF7805ZTRPBF |
|
N-канальный 30В 16А | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
||
|
|
IRF7805ZTRPBF |
|
N-канальный 30В 16А | INFINEON |
|
|
||
| IRF9317PBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRF9317PBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRF9317PBF |
|
|