|
|
Версия для печати
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA (DC) |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800mV @ 100mA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2µA @ 25V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5ns |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AT93C66B-SSHM-T | ATMEL CORPORATION | 1 398 |
|
|||||
| AT93C66B-SSHM-T | ATMEL |
|
|
|||||
| AT93C66B-SSHM-T | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| AT93C66B-SSHM-T | 388 | 21.09 | ||||||
| AT93C66B-SSHM-T | 4-7 НЕДЕЛЬ | 456 |
|
|||||
| KSZ8081RNBIA-TR | MICRO CHIP | 368 | 77.49 | |||||
| KSZ8081RNBIA-TR | 2 072 | 77.06 | ||||||
| PGB1010603NR | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| PGB1010603NR | LITTELFUSE | 20 |
|
|||||
| PGB1010603NR | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| PGB1010603NR | LTL | 2 | 9.15 | |||||
| PGB1010603NR |
|
|
||||||
| PGB1010603NR | LITTLEFUSE |
|
|
|||||
| SWD1- 2 (DS-02) (DS1040-02RN) (ВДМ1-2) | CONNFLY |
|
|
|||||
|
|
|
TLP181 |
|
Оптрон 1-канальный, Uiso=3,75kV, Uceo=80V, CurTr(min)=50%5mA | TOSHIBA |
|
|
|
|
|
|
TLP181 |
|
Оптрон 1-канальный, Uiso=3,75kV, Uceo=80V, CurTr(min)=50%5mA |
|
|
||
|
|
|
TLP181 |
|
Оптрон 1-канальный, Uiso=3,75kV, Uceo=80V, CurTr(min)=50%5mA | TOSHIBA |
|
|
|
|
|
|
TLP181 |
|
Оптрон 1-канальный, Uiso=3,75kV, Uceo=80V, CurTr(min)=50%5mA | TOS |
|
|