|
FUSE BLADE 5A/32V MINI FAST-ACT |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | MINI® 297, Automotive |
| Fuse Type | Fast Acting |
| Номинальное напряжение | 32VDC |
| Current | 5A |
| Корпус (размер) | Blade Type |
| Size / Dimension | 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) |
| Тип монтажа | Holder |
| Цвет | Tan |
| Рабочая температура | -40°C ~ 125°C |
| DC Cold Resistance | 0.018 Ohm |
| Melting I²t | 25 |
|