|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 75 mOhm @ 18A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 200V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 30A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 123nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 2159pF @ 25V |
| Power - Max | 214W |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-247-3 (TO-247AC) |
| Корпус | TO-247AC |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DIP8-S-M | NELTON |
|
|
|||||
| DIP8-S-M | NELTRON |
|
|
|||||
| DIP8-S-M |
|
|
||||||
| DIP8-S-M | HSUAN MAO |
|
|
|||||
| IR21531STRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IR21531STRPBF | INFINEON | 3 524 | 123.98 | |||||
| IR21531STRPBF | 1 856 | 94.02 | ||||||
| IRFP260MPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRFP260MPBF | INFINEON |
|
|
|||||
| IRFP260MPBF |
|
|
||||||
|
|
UCC27322D | TEXAS INSTRUMENTS | 9 | 375.15 | ||||
|
|
UCC27322D |
|
218.76 | |||||
|
|
UCC27322D | TEXAS |
|
|
||||
|
|
UCC27322D | 4-7 НЕДЕЛЬ | 497 |
|
||||
| КР531ТЛ3 |
|
37.88 | ||||||
| КР531ТЛ3 | ЭТАЛ |
|
|
|||||
| КР531ТЛ3 | ЭЛЬТАВ |
|
|