|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 165 mOhm @ 2.3A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 2.3A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.4V @ 10µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 2nC @ 4.5V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 160pF @ 25V |
| Power - Max | 1.25W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | Micro3™/SOT-23 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B240A-E3/61T | VISHAY |
|
|
|||||
| B240A-E3/61T | Vishay/General Semiconductor |
|
|
|||||
| B240A-E3/61T | VISHAY |
|
|
|||||
| B240A-E3/61T | GENERAL SEMICONDUCTOR | 412 |
|
|||||
| B240A-E3/61T |
|
|
||||||
| B240A-E3/61T | 1 |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | 1 360 | 12.99 | ||||||
| MBRA340T3G | ONS | 2 | 21.50 | |||||
| MBRA340T3G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | ON SEMICONDUCTO |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | ONSEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | KLS |
|
|
|||||
| MBRA340T3G | TOKMAS | 23 570 | 6.26 | |||||
| MBRA340T3G | FUXIN | 9 160 | 9.50 | |||||
|
|
|
RMCF2512JTR330 |
|
Stackpole Electronics Inc |
|
|
||
| RV5.5-6 YELLOW | 39 200 | 4.27 | ||||||
| RV5.5-6 YELLOW | YCD |
|
|
|||||
| RV5.5-6 YELLOW | RUICHI |
|
|
|||||
| RV5.5-6 YELLOW | КИТАЙ |
|
|
|||||
|
|
КТ3130Г9 | 688 | 11.78 | |||||
|
|
КТ3130Г9 | АЛЕКСАНДРОВ |
|
|
||||
|
|
КТ3130Г9 | ДАЛЕКС |
|
|
||||
|
|
КТ3130Г9 | RUS |
|
|
||||
|
|
КТ3130Г9 | МИНСК | 4 | 16.96 | ||||
|
|
КТ3130Г9 | ЭЛЕКС |
|
|
||||
|
|
КТ3130Г9 | ИНТЕГРАЛ |
|
|
||||
|
|
КТ3130Г9 | 6 |
|
|