|
|
Версия для печати
| Корпус | SOT-23 |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Frequency - Transition | 200MHz |
| Power - Max | 350mW |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 2mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 500µA, 10mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 32V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Transistor Type | NPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
|
BCW32 Npn Epitaxial Silicon Transistor
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
КТ3130В9 | 704 | 18.90 | |||||
|
|
КТ3130В9 | АЛЕКСАНДРОВ | 64 | 10.60 | ||||
|
|
КТ3130В9 | ДАЛЕКС | 104 | 19.63 | ||||
|
|
КТ3130В9 | RUS |
|
|
||||
|
|
КТ3130В9 | ООО "НПК"ДАЛЕКС" Г. АЛЕКСАНДРОВ |
|
|
||||
|
|
КТ3130В9 | ЭЛЕКС | 800 | 10.15 | ||||
|
|
КТ3130В9 | МИНСК | 205 | 16.96 | ||||
|
|
КТ3130В9 | 191 |
|
|
||||
|
|
КТ3130В9 | 257 |
|
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BAR43 |
|
Диод | FAIR |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | 19 | 8.82 | |||
|
|
BAR43 |
|
Диод | FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | OTHER |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | Fairchild Semiconductor |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | ST MICROELECTRONICS |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | ФИЛИППИНЫ |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | FSC |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | ONS |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | ONS-FAIR |
|
|
||
|
|
BAR43 |
|
Диод | JSCJ | 16 341 |
1.80 >100 шт. 0.90 |
||
| BCX54 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BCX54 |
|
242.84 | ||||||
| BCX54 | NXP |
|
|
|||||
| BCX54 | PHILIPS | 21 925 |
|
|||||
| BCX54 | HOTTECH | 16 800 | 3.79 | |||||
| BCX54 | ZH | 14 400 | 3.75 | |||||
| BCX54 | YJ | 4 836 | 5.74 | |||||
| FMMT459TA | ZTX |
|
|
|||||
| FMMT459TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT459TA | ZETEX |
|
|
|||||
| FMMT459TA | Diodes/Zetex |
|
|
|||||
| FMMT459TA | 2 384 | 35.15 | ||||||
| FMMT459TA | DIODES |
|
|
|||||
| MCP6001T-I/OT | MICRO CHIP | 5 128 | 15.73 | |||||
| MCP6001T-I/OT | Microchip Technology |
|
|
|||||
| MCP6001T-I/OT | 4 251 | 21.61 | ||||||
| MCP6001T-I/OT | MICRO CHIP |
|
|
|||||
| MCP6001T-I/OT | FULIHAO TECH | 3 360 | 15.50 | |||||
| MCP6001T-I/OT | FULIHAO | 4 960 | 16.91 | |||||
| MCP6001T-I/OT | YOUTAI | 19 116 | 10.14 | |||||
| MCP6001T-I/OT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 144 |
|
|||||
| NCP1219AD100R2G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| NCP1219AD100R2G | ONS |
|
|
|||||
| NCP1219AD100R2G |
|
|
||||||
| NCP1219AD100R2G | 4-7 НЕДЕЛЬ | 519 |
|