|
OPTOCOUPLER ANLG DC-1MHZ GW 8SMD |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Количество каналов | 1 |
| Тип входа | DC |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 0.25% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | 0.75% @ 10mA |
| Current - DC Forward (If) | 25mA |
| Тип выхода | Linear Photovoltaic |
| Output Type | Linear Photovoltaic |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SMD Gull Wing |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
CD4049UBM | ST MICROELECTRONICS |
|
|
||||
|
|
CD4049UBM | HARRIS |
|
|
||||
|
|
CD4049UBM | TEXAS INSTRUMENTS | 52 | 21.20 | ||||
|
|
CD4049UBM |
|
30.00 | |||||
|
|
CD4049UBM | HARRIS |
|
|
||||
|
|
CD4049UBM | 4-7 НЕДЕЛЬ | 80 |
|
||||
| CD4071BM96 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| CD4071BM96 |
|
|
||||||
| CD4071BM96 | TEXAS |
|
|
|||||
| CD4071BM96 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 182 |
|
|||||
|
|
|
CD4072BM |
|
Texas Instruments | 800 | 34.80 | ||
|
|
|
CD4072BM |
|
8 | 37.80 | |||
|
|
|
CD4072BM |
|
TEXAS |
|
|
||
|
|
|
CD4072BM |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 644 |
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
Avago Technologies US Inc |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
AVAGO TECHNOLOGIES |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
AVAGO |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
548 | 187.14 | |||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
BRO/AVAG |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
BROADCOM/AVAGO |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
BROADCOM |
|
|
||
|
|
|
HCNR201-500E |
|
AVAGO/BROADCOM | 408 | 154.98 | ||
| LM158DT | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| LM158DT | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| LM158DT |
|
|
||||||
| LM158DT | МАРОККО |
|
|
|||||
| LM158DT | КИТАЙ |
|
|
|||||
| LM158DT | STMICROELECTR |
|
|
|||||
| LM158DT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 335 |
|