|
IC DGTL PWM SYST CTRLR 48VQFN |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| PWM Type | Controller |
| Число выходов | 2 |
| Частота -макс. | 2MHz |
| Duty Cycle | 100% |
| Напряжение питания | 3 V ~ 3.6 V |
| Buck | Да |
| Boost | Нет |
| Flyback | Нет |
| Inverting | Нет |
| Doubler | Нет |
| Divider | Нет |
| Cuk | Нет |
| Isolated | Нет |
| Рабочая температура | -40°C ~ 125°C |
| Корпус (размер) | 48-VFQFN Exposed Pad |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AO3401 | A&O |
|
|
|||||
| AO3401 | 2 160 | 2.58 | ||||||
| AO3401 | 2 160 | 2.58 | ||||||
| AO3401 | HOTTECH | 40 297 | 1.77 | |||||
| AO3401 | KUU | 3 137 | 2.50 | |||||
|
|
|
CDCM61004RHBT |
|
Texas Instruments |
|
|
||
|
|
|
CDCM61004RHBT |
|
TEXAS INSTRUMENTS | 4 |
|
||
|
|
|
CDCM61004RHBT |
|
|
|
|||
|
|
|
CDCM61004RHBT |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 54 |
|
||
|
|
|
EXB-2HV220JV |
|
Panasonic - ECG |
|
|
||
|
|
|
EXB-2HV220JV |
|
|
15.68 | |||
| M24M01-HRMN6TP | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| M24M01-HRMN6TP | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| M24M01-HRMN6TP | ST MICROELECTRONICS SEMI |
|
|
|||||
| M24M01-HRMN6TP |
|
|
||||||
| M24M01-HRMN6TP | 4-7 НЕДЕЛЬ | 420 |
|
|||||
| RC0402FR-07475RL | YAGEO | 171 284 |
|
|||||
| RC0402FR-07475RL | YAGEO | 10 000 |
|