|
|
Версия для печати
| Capacitance @ Vr, F | 1pF @ 0V, 1MHz |
| Current - Max | 1A |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 15V |
| Diode Type | Schottky - 2 Independent |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Resistance @ If, F | 12 Ohm @ 5mA, 1MHz |
| Корпус (размер) | TO-253-4, TO-253AA |
| Корпус | SOT-143-4 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
BF545A,215 |
|
NXP Semiconductors |
|
|
||
|
|
|
BF545A,215 |
|
NXP |
|
|
||
|
|
|
BF545A,215 |
|
|
|
|||
| LMC662AIMX | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LMC662AIMX | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LMC662AIMX | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| LMC662AIMX |
|
|
||||||
| LMC662AIMX | 4-7 НЕДЕЛЬ | 609 |
|
|||||
| LMC7101AIM5X | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LMC7101AIM5X |
|
120.00 | ||||||
| LMC7101AIM5X | NSC |
|
|
|||||
| LMC7101AIM5X | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LMC7101AIM5X | NS |
|
|
|||||
| LMC7101AIM5X | TEXAS INSTRUMENTS | 1 540 | 80.56 | |||||
| LMC7101AIM5X | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| LMC7101AIM5X | 4-7 НЕДЕЛЬ | 381 |
|
|||||
| LMC7101AIM5X | 1927 |
|
|
|||||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
Fairchild Semiconductor |
|
|
||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
FAIRCHILD |
|
|
||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
|
|
|||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
FSC |
|
|
||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
ONS |
|
|
||
|
|
|
MMBFJ202 |
|
ONS-FAIR |
|
|
||
|
|
MMBFJ310 | FAIR |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 | FAIRCHILD |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 | Fairchild Semiconductor |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 |
|
|
|||||
|
|
MMBFJ310 | FSC |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 | ONS |
|
|
||||
|
|
MMBFJ310 | ONS-FAIR |
|
|