|
IC TVS ARRAY 4-LINE 2.8V 8SOIC |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 2.8V |
| Voltage - Breakdown | 3V |
| Мощность (Ватт) | 600W |
| Polarization | 4 Channel Array - Unidirectional |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SOICN |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BC848ALT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BC848ALT1G | ONS |
|
|
|||||
| BC848ALT1G | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| BC848ALT1G |
|
|
||||||
| CPC1018N | CPC |
|
|
|||||
| CPC1018N |
|
|
||||||
| CPC1018N | Clare |
|
|
|||||
| CPC1018N | IXYS | 122 | 316.29 | |||||
| CPC1018N | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| CPC1018N | LTL |
|
|
|||||
| CPC1018N | 4-7 НЕДЕЛЬ | 626 |
|
|||||
|
|
|
KPT-1608EC |
|
KINGBRIGHT |
|
|
||
|
|
|
KPT-1608EC |
|
KGB | 7 007 | 5.62 | ||
|
|
|
KPT-1608EC |
|
KB |
|
|
||
|
|
|
KPT-1608EC |
|
|
|
|||
| NFM18PS105R0J3D | MURATA | 107 | 7.23 | |||||
| NFM18PS105R0J3D | MURATA |
|
|
|||||
| NFM18PS105R0J3D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| NFM18PS105R0J3D | MUR | 29 731 | 2.50 | |||||
| NFM18PS105R0J3D |
|
|
||||||
| PBS4-G | HSUAN MAO |
|
|