|
HOLDER BATT COIN COMPACT 20MM |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Style | Holder (Open) |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 2025, 2032 |
| Тип монтажа | PCB, Through Hole |
| Termination Style | PC Pin |
| Height Above Board | 0.36" (9.14mm) |
| Рабочая температура | -50°C ~ 145°C |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CRCW04022K00FKED | VISHAY | 1 748 |
0.93 >500 шт. 0.31 |
|||||
| CRCW04022K00FKED | VISHAY | 48 695 |
|
|||||
| CRCW04022K00FKED | Vishay/Dale |
|
|
|||||
| CRCW04022K00FKED | 40 |
|
||||||
| CRCW04022K00FKED | VIS |
|
|
|||||
|
|
|
CRCW0805100RFKEA |
|
Чип-резистор 100Ом, 1%, 0805 | VISHAY |
|
|
|
|
|
|
CRCW0805100RFKEA |
|
Чип-резистор 100Ом, 1%, 0805 | VISHAY | 18 477 |
|
|
|
|
|
CRCW0805100RFKEA |
|
Чип-резистор 100Ом, 1%, 0805 | Vishay/Dale |
|
|
|
|
|
|
CRCW0805100RFKEA |
|
Чип-резистор 100Ом, 1%, 0805 |
|
|
||
| FIN1108MTD | FAIR |
|
|
|||||
| FIN1108MTD |
|
|
||||||
| FIN1108MTD | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FIN1108MTD | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FIN1108MTD | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| FIN1108MTD | ONS |
|
|
|||||
| FIN1108MTD | 4-7 НЕДЕЛЬ | 256 |
|
|||||
|
|
|
LN1261CTR |
|
Panasonic - SSG |
|
|
||
| RC0603FR-0749R9L | YAGEO | 197 832 |
0.60 >1000 шт. 0.12 |
|||||
| RC0603FR-0749R9L | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0603FR-0749R9L | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0603FR-0749R9L | YAGEO | 68 148 |
|
|||||
| RC0603FR-0749R9L | 40 |
|