|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 175 mOhm @ 6.6A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 55V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 11A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 19nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 350pF @ 25V |
| Power - Max | 38W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10МКФ50В(5X11)105°C |
|
|
||||||
| 10МКФ50В(5X11)105°C | JAMICON |
|
|
|||||
| 150МКФ 400В 105° HE (25X35) КОНДЕНСАТОР SAMWHA HE2G157M25035HA |
|
|
||||||
| К294КН1ВТ |
|
|
||||||
| К294КН1ВТ | СИНТЭК |
|
|
|||||
| К294КН4ВР | 3 529 | 51.80 | ||||||
| К294КН4ВР | 3 529 | 51.80 | ||||||
|
|
КР537РУ25А | ТРАНЗИСТОР |
|
|
||||
|
|
КР537РУ25А | 7 | 202.40 | |||||
|
|
КР537РУ25А | МИНСК |
|
|
||||
|
|
КР537РУ25А | ИНТЕГРАЛ |
|
|