|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 550mV @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500µA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AC, SMA |
| Корпус | SMA |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AD9245BCPZ-20 | ANALOG DEVICES | 16 | 2 249.27 | |||||
| AD9245BCPZ-20 |
|
|
||||||
| AD9245BCPZ-20 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 780 |
|
|||||
| FYLS-0603BURC | FORYARD | 60 545 | 1.86 | |||||
| FYLS-0603BURC |
|
|
||||||
| FYLS-0603BURC |
|
|
||||||
| MJ-O-4.5 |
|
4.40 | ||||||
| MJ-O-4.5 | ТАЙВАНЬ(КИТАЙ) |
|
|
|||||
| MJ-O-4.5 | KLS | 36 000 | 3.10 | |||||
| PLS- 1 | NXU |
|
|
|||||
| PLS- 2 | NXU |
|
|