| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 13.5 mOhm @ 10A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | PowerTrench® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 10A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 31nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1340pF @ 15V |
| Power - Max | 1W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SOICN |
| Product Change Notification | Cu Wirebond Change 12/Oct/2007 Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
|
3296W-1-222-2,2 КОМ |
|
|
|
95
|
24.05
|
|
|
|
AOD417 |
|
|
Alpha & Omega Semiconductor Inc
|
|
|
|
|
|
AOD417 |
|
|
|
|
|
|
|
|
AOD417 |
|
|
HXY MOSFET
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
FAIR
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
FSC
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
|
|
174.00
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
FAIRCHILD
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
Fairchild Semiconductor
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
КИТАЙ
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
ONS
|
|
|
|
|
|
FDS4435 |
|
Транзистор MOSFET, P, 30В, 8,8А, 2,5Вт
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
214
|
|
|
|
|
MAX3232CSE-T |
|
|
MAXIM
|
|
|
|
|
|
MAX3232CSE-T |
|
|
|
|
|
|
|
|
MAX3232CSE-T |
|
|
MAXIM
|
8
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
ST MICROELECTRONICS
|
1
|
45.02
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
ON SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
|
|
51.96
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
ST MICROELECTRONICS SEMI
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
STMicroelectronics
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
Microsemi Analog Mixed Signal Group
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
STMICROELECTR
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
1
|
|
|
|
|
|
SG3525AN |
|
SMPS упpавление двухтактным пpеобpазователем
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
473
|
|
|