|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.9V @ 10A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 500V |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200µA @ 600V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 55ns |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-220-2 |
| Корпус | TO-220AC |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MJD41C-1 | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| MJD41C-1 | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В | JOYIN |
|
|
||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В | EPCOS |
|
|
||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В |
|
12.76 | |||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В | EPCOS Inc |
|
|
||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В | TDK (EPCOS) |
|
|
||
|
|
S10K250 |
|
Варистор 38Дж. 250В | TDK-EPC |
|
|
||
| К 1156 ЕУ5АР | RUS |
|
|
|||||
| К 1156 ЕУ5АР | НТЦ СИТ |
|
|
|||||
| ПРИПОЙ ПОСК 50-18 ПРВ 1.0 КАТУШКА 100ГР |
|
|