|
|
Версия для печати
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 9400pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 220nC @ 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 120A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 75V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 3.3 mOhm @ 75A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Power - Max | 370W |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-220-3 |
| Корпус | TO-220AB |
|
IRFB3077PBF (Мощные полевые МОП транзисторы) High Efficiency Synchronous Rectification In Smps
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2N2369T |
|
|
||||||
|
|
HEF4001BT | PHILIPS |
|
|
||||
|
|
HEF4001BT | NXP | 6 033 | 13.10 | ||||
|
|
HEF4001BT | 1 648 | 16.65 | |||||
|
|
HEF4001BT | NXP |
|
|
||||
|
|
HEF4001BT | PHILIPS |
|
|
||||
|
|
HEF4001BT | PHILIPS SEMIC |
|
|
||||
|
|
HEF4001BT | NEX-NXP |
|
|
||||
|
|
HEF4001BT | 4-7 НЕДЕЛЬ | 196 |
|
||||
| IR2184STRPBF | 292 | 81.70 | ||||||
| IR2184STRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IR2184STRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IR2184STRPBF | INFINEON | 69 | 94.75 |