|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 15nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 420 @ 2mA, 5V |
| Power - Max | 310mW |
| Frequency - Transition | 200MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
VS-10BQ040TR |
|
SMD диод Шоттки Vrrm=40 В, Ifav=1A, корпус SMB | VISHAY |
|
|
|
| 564ПР1 |
|
568.00 | ||||||
| 564ПР1 | НОВОСИБИРСК |
|
|
|||||
| 564ПР1 | НЗПП |
|
|
|||||
| BT137B-800 |
|
SMD-Симистор 8A 800V 35mA DэPak | PHILIPS |
|
|
|||
| BT137B-800 |
|
SMD-Симистор 8A 800V 35mA DэPak | PHILIPS | 272 |
|
|||
| BT137B-800 |
|
SMD-Симистор 8A 800V 35mA DэPak | NXP |
|
|
|||
| BT137B-800 |
|
SMD-Симистор 8A 800V 35mA DэPak |
|
|
||||
| R1620 1K (СП3-4АМ ВАЛ 20ММ) |
|
|
||||||
| R1620 1K (СП3-4АМ ВАЛ 20ММ) |
|
|
||||||
|
|
КТ315Ж | 877 | 7.03 |