|
|
Версия для печати
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 600mA |
| Transistor Type | PNP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 750mV @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 2V |
| Power - Max | 250mW |
| Frequency - Transition | 200MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
|
PMBT4403 (Импульсные биполярные транзисторы) Pnp Switching Transistor
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
AO3407A |
|
Alpha & Omega Semiconductor Inc |
|
|
||
|
|
|
AO3407A |
|
AOS | 1 615 | 7.24 | ||
|
|
|
AO3407A |
|
6 152 | 2.49 | |||
|
|
|
AO3407A |
|
A&O |
|
|
||
|
|
|
AO3407A |
|
ALPHA & OMEGA |
|
|
||
|
|
|
AO3407A |
|
YOUTAI | 11 945 | 2.48 | ||
|
|
|
AO3407A |
|
UMW | 44 | 3.10 | ||
|
|
|
FSGM300N |
|
Fairchild Semiconductor |
|
|
||
|
|
|
FSGM300N |
|
FSC1 |
|
|
||
|
|
|
FSGM300N |
|
|
|
|||
|
|
|
FSGM300N |
|
FSC |
|
|
||
|
|
|
FSGM300N |
|
ONS |
|
|
||
|
|
|
FSGM300N |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 533 |
|
||
|
|
L6590 (N) | ST MICROELECTRONICS |
|
|
||||
|
|
L6590 (N) |
|
139.76 | |||||
|
|
L6590 (N) | СИНГАПУР |
|
|
||||
|
|
L6590 (N) | ST1 |
|
|
||||
|
|
L6590 (N) | 4-7 НЕДЕЛЬ | 44 |
|
||||
| PBHV9040Z | NXP |
|
|
|||||
| PBHV9040Z |
|
|
||||||
| STRA6259H | SANKEN |
|
|
|||||
| STRA6259H | SK |
|
|
|||||
| STRA6259H | 1 | 219.24 | ||||||
| STRA6259H | 4-7 НЕДЕЛЬ | 568 |
|