|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.4V @ 200mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5nA @ 100V |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 250mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 400ns |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZX84-C3V6 | NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | MCC |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP | 172 |
|
|||||
| BZX84-C3V6 | PHILIPS | 47 701 |
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP SEMIC |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NEX-NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP/NEXPERIA |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | KEEN SIDE | 14 939 |
1.42 >100 шт. 0.71 |
|||||
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF | GEYER |
|
|
|
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF |
|
|
||
| RC0805JR-071K1L | YAGEO | 8 723 |
0.90 >500 шт. 0.30 |
|||||
| RC0805JR-071K1L | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-071K1L |
|
|
||||||
| RC0805JR-073K3L | YAGEO | 15 416 | 1.03 | |||||
| RC0805JR-073K3L | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0805JR-073K3L | PHYCOMP | 5 925 |
|
|||||
| RC0805JR-073K3L |
|
|
||||||
| Z0103MN 5AA4 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| Z0103MN 5AA4 | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| Z0103MN 5AA4 | 10 | 56.70 | ||||||
| Z0103MN 5AA4 | 1 |
|
|