|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25V @ 1A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 600V |
| Diode Type | Standard |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | SMB |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P6SMBJ6.5CA | DIOTEC |
|
|
|||||
| P6SMBJ6.5CA | SMK |
|
|
|||||
| P6SMBJ6.5CA |
|
52.80 | ||||||
|
|
RC1206JR-074K7 |
|
Резистор SMD 1206 4.7кОм 0.125/0.25Вт 5% | PHYCOMP |
|
|
||
|
|
RC1206JR-074K7 |
|
Резистор SMD 1206 4.7кОм 0.125/0.25Вт 5% | YAGEO |
|
|
||
|
|
RC1206JR-074K7 |
|
Резистор SMD 1206 4.7кОм 0.125/0.25Вт 5% | PHYCOMP |
|
|
||
|
|
RC1206JR-074K7 |
|
Резистор SMD 1206 4.7кОм 0.125/0.25Вт 5% | YAGEO | 150 000 |
|
||
| RES 0603 4K3 5% | ROY | 299 |
0.75 >1000 шт. 0.15 |
|||||
| RES 0603 4K3 5% | YAGEO |
|
|
|||||
| RES 0603 4K3 5% | FAITHFUL | 40 |
0.60 >1000 шт. 0.12 |
|||||
| RES 0805 82K 5% | SAM |
|
|
|||||
| RES 0805 82K 5% | YAGEO |
|
|
|||||
| RES 0805 82K 5% | FAITHFUL |
|
|
|||||
|
|
|
UC3843AD8G4 |
|
Texas Instruments |
|
|
||
|
|
|
UC3843AD8G4 |
|
TEXAS |
|
|
||
|
|
|
UC3843AD8G4 |
|
|
|
|||
|
|
|
UC3843AD8G4 |
|
UNITRODE INTEGRATED CIRCUITS C | 88 |
|
||
|
|
|
UC3843AD8G4 |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 314 |
|