|
TRANS NPN GP 500 45V SOT23 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 50mA, 500mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 250 @ 100mA, 1V |
| Power - Max | 250mW |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EC24-100K, 10 МКГН, 10% | КИТАЙ |
|
|
|||||
| EC24-221K, 220 МКГН, 10% | КИТАЙ |
|
|
|||||
| EC24-470K, 47 МКГН, 10% | КИТАЙ |
|
|
|||||
| PBY201209T-601Y-N | CHY | 321 | 1.24 | |||||
| PBY201209T-601Y-N | CHILISIN ELECTRONICS | 2 369 |
|
|||||
| PBY201209T-601Y-N |
|
|
||||||
| PBY201209T-601Y-N | YAGEO | 106 842 |
1.54 >100 шт. 0.77 |
|||||
| PBY201209T-601Y-N | CHILISIN | 3 017 | 8.04 | |||||
| RCP095NP-472K | SUMIDA |
|
|
|||||
| RCP095NP-472K |
|
|