| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 1mA, 10mA |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10nA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 250 @ 100µA, 5V |
| Power - Max | 350mW |
| Frequency - Transition | 40MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23 |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
| |
|
Наименование
|
|
Описание
|
Производитель
|
Количество
|
Цена, руб.
|
Купить
|
|
|
|
DSPB56374AE |
|
|
FREESCALE SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
|
DSPB56374AE |
|
|
FREESCALE SEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
|
DSPB56374AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DSPB56374AE |
|
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
186
|
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
ON SEMICONDUCTOR
|
4
|
1.69
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
ONS
|
154
|
2.30
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
ON SEMICONDUCTOR
|
794
|
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
ON SEMICONDUCTO
|
|
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
ONSEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
MMBT5401LT1G |
|
Полевой транзистор SMD, PNP, 150В, 500мA, SOT-23
|
0.00
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
ON SEMICONDUCTOR
|
8
|
1.70
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
ONS
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
ON SEMICONDUCTOR
|
5 108
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
|
160
|
1.10
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
ON SEMICONDUCTO
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
ONSEMICONDUCTOR
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
SEMTECH
|
|
|
|
|
|
|
MMBT5551LT1G |
|
|
10
|
|
|
|
|
|
|
SAE800 |
|
Генератор одно-/двух-/трех-тонального сигнала (Vs=2.8-18V)
|
INFINEON
|
|
|
|
|
|
|
SAE800 |
|
Генератор одно-/двух-/трех-тонального сигнала (Vs=2.8-18V)
|
|
|
529.24
|
|
|
|
|
SAE800 |
|
Генератор одно-/двух-/трех-тонального сигнала (Vs=2.8-18V)
|
Infineon Technologies
|
|
|
|
|
|
|
SAE800 |
|
Генератор одно-/двух-/трех-тонального сигнала (Vs=2.8-18V)
|
АВСТРИЯ
|
|
|
|
|
|
|
SAE800 |
|
Генератор одно-/двух-/трех-тонального сигнала (Vs=2.8-18V)
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
26
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
TEXAS INSTRUMENTS
|
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
TEXAS
|
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
|
|
63.72
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
TEXAS INSTRUMENTS
|
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
ТАИЛАНД
|
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
TEXAS INSTRUMEN
|
|
|
|
|
|
|
TPS73001DBVT |
|
|
4-7 НЕДЕЛЬ
|
541
|
|
|