|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 14A, 5V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 50V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 14A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 40nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 670pF @ 25V |
| Power - Max | 48W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | TO-252AA |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
ADG1422BRMZ |
|
Analog Devices Inc |
|
|
||
|
|
|
ADG1422BRMZ |
|
ANALOG |
|
|
||
|
|
|
ADG1422BRMZ |
|
ANALOG DEVICES |
|
|
||
|
|
|
ADG1422BRMZ |
|
|
|
|||
|
|
|
ADG1422BRMZ |
|
4-7 НЕДЕЛЬ | 171 |
|
||
|
|
|
CRCW060360K4FKEA |
|
Vishay/Dale |
|
|
||
|
|
|
CRCW060360K4FKEA |
|
VISHAY | 7 272 |
|
||
|
|
|
CRCW060360K4FKEA |
|
VIS |
|
|
||
|
|
|
CRCW060360K4FKEA |
|
|
|
|||
| CRCW08052K00FKEA | VISHAY | 71 | 1.03 | |||||
| CRCW08052K00FKEA | VISHAY | 56 773 |
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | Vishay/Dale |
|
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | VIS |
|
|
|||||
| CRCW08052K00FKEA | 8 |
|
||||||
| MAX44211ETP | MAX |
|
|
|||||
| MAX44211ETP |
|
|
||||||
| MAX44211ETP | MAXIM | 12 | 593.60 | |||||
| MAX44211ETP | 4-7 НЕДЕЛЬ | 40 |
|
|||||
| RC0603FR-0711KL | YAGEO | 76 359 |
0.60 >1000 шт. 0.12 |
|||||
| RC0603FR-0711KL | YAGEO | 2 500 |
|
|||||
| RC0603FR-0711KL | 80 |
|