|
TRANS NPN 50V 2A SOT23 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 2A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 370mV @ 300mA, 3A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 1A, 2V |
| Power - Max | 540mW |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | TO-236AB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRLML6244TRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRLML6244TRPBF | INTERNATIONAL RECTIFIER | 306 |
|
|||||
| IRLML6244TRPBF | INFINEON | 176 | 6.61 | |||||
| IRLML6244TRPBF | 4 320 | 8.47 | ||||||
| IRLML6244TRPBF | HOTTECH |
|
|
|||||
| IRLML6244TRPBF | TR |
|
|
|||||
| IRLML6244TRPBF | TRR | 1 120 | 5.17 | |||||
| IRLML6244TRPBF | 90 |
|
|
|||||
| RT0603BRD0710KL | YAGEO | 44 804 | 1.94 | |||||
| RT0603BRD0710KL | YAGEO | 3 076 |
|
|||||
| RT0603BRD0710KL |
|
|
||||||
| RT0603BRD0720KL | YAGEO | 64 444 | 2.72 | |||||
| RT0603BRD0720KL | YAGEO |
|
|
|||||
| RT0603BRD0720KL |
|
|
||||||
|
|
|
RT0603BRD074K7L |
|
Yageo | 21 772 | 2.60 | ||
|
|
|
RT0603BRD074K7L |
|
|
|
|||
|
|
|
RT0805BRE0730K1L |
|
Yageo |
|
|
||
|
|
|
RT0805BRE0730K1L |
|
|
|