|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 40 mOhm @ 3.8A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 55V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 3.8A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 48nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 870pF @ 25V |
| Power - Max | 1W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-261-4, TO-261AA |
| Корпус | SOT-223 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CA6V 1K 20% | ACP |
|
|
|||||
| CA6V 1K 20% | ИСПАНИЯ |
|
|
|||||
| LMR14206XMKE | NSC |
|
|
|||||
| LMR14206XMKE |
|
|
||||||
| LMR14206XMKE | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| LMR14206XMKE | 4-7 НЕДЕЛЬ | 711 |
|
|||||
| RC0603FR-07511RL | YAGEO | 303 971 |
0.40 >1000 шт. 0.08 |
|||||
| RC0603FR-07511RL | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0603FR-07511RL |
|
|
||||||
| RC0603FR-079K31L | YAGEO | 237 406 |
0.50 >1000 шт. 0.10 |
|||||
| RC0603FR-079K31L |
|
|
||||||
| SDR0805-470KL |
|
Дроссель силовой SMD (L=47 uH +/-10%, Irms=1.0A, R=0.20 Ohm, Q=15@f=2.52MHz, ... | BOURNS |
|
|
|||
| SDR0805-470KL |
|
Дроссель силовой SMD (L=47 uH +/-10%, Irms=1.0A, R=0.20 Ohm, Q=15@f=2.52MHz, ... |
|
107.20 |