|
|
Версия для печати
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 4.3A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 100V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 540 mOhm @ 2.6A, 10V |
| FET Feature | Standard |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 8.3nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 180pF @ 25V |
| Power - Max | 2.5W |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-251-3 Long Leads, IPak, TO-251AB |
| Корпус | TO-251 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B41252A9228M000 | EPCOS |
|
|
|||||
| B41252A9228M000 |
|
|
||||||
| GNL-3014GC | G-NOR | 11 834 | 2.47 | |||||
| GNL-3014GC |
|
|
||||||
| LM317HVT/NOPB | NSC |
|
|
|||||
| LM317HVT/NOPB | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LM317HVT/NOPB | NATIONAL SEMICONDUCTOR | 1 |
|
|||||
| LM317HVT/NOPB | TEXAS |
|
|
|||||
| LM317HVT/NOPB | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| LM317HVT/NOPB | TEXAS INSTRUMEN |
|
|
|||||
| LM317HVT/NOPB |
|
|
||||||
| SCSM-08 (TRS-8) (DS1001-01-08BT1NSF6X-JKB) | CONNFLY |
|
|
|||||
| ПУГВ1Х4-54МЖЕЛТ./ЗЕЛ. | ОАО ЩУЧИНСКИЙ ЗАВОД АВТОПРОВОД |
|
|