|
Версия для печати
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| FET Feature | Standard |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 48 mOhm @ 26A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 250V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 45A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 110nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 4560pF @ 25V |
| Power - Max | 330W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-263-3, D²Pak (2 leads + Tab), TO-263AB |
| Корпус | D2PAK |
|
IRFS4229PBF (MOSFET) HEXFET Power MOSFETs Discrete N-Channel
Производитель:
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | TOSHIBA |
|
|
|
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | TOS |
|
|
|
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | 38 | 79.81 | ||
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | UTC |
|
|
|
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | STMicroelectronics |
|
|
|
|
|
|
2SC5200 |
|
Транзистор S-N (230В, 15A, TO220) | SPTECH | 340 | 87.44 | |
| 4093BE (CD4093BE) DIP-14 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| BZV-85C-33V-1.3W |
|
|
||||||
|
|
BZV85-C27 | PHILIPS |
|
|
||||
|
|
BZV85-C27 | PHILIPS | 3 477 |
|
||||
|
|
BZV85-C27 | NXP | 2 563 |
|
||||
|
|
BZV85-C27 | NXP |
|
|
||||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ | TEXAS INSTRUMENTS | 344 | 20.89 | |||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ |
|
|
||||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ | TEXAS INSTRUMEN |
|
|
|||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ | TEXAS |
|
|
|||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ | TEXASINSTRUMENTS |
|
|
|||
| CD4093BM96 |
|
CMOS BCD-to-Decimal or Binary-to-Octal Decoders/ | 4-7 НЕДЕЛЬ | 373 |
|