|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 4.7V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900mV @ 10mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 3µA @ 2V |
| Допустимые отклонения емкости | ±5% |
| Power - Max | 225mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 80 Ohm |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Рабочая температура | -65°C ~ 150°C |
| Product Change Notification | Possible Adhesion Issue 11/July/2008 Wire Change 08/Jun/2009 |
| Tolerance | ±5% |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CDRH5D28NP-101NC | SUMIDA | 21 220 | 8.15 | |||||
| CDRH5D28NP-101NC |
|
|
||||||
| CDRH5D28NP-220NC | SUMIDA | 13 953 | 28.59 | |||||
| CDRH5D28NP-220NC |
|
50.00 | ||||||
| SMBJ11A | DC COMPONENTS |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Bourns Inc |
|
|
|||||
| SMBJ11A | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| SMBJ11A |
|
|
||||||
| SMBJ11A | LTL |
|
|
|||||
| SMBJ11A | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| SMBJ11A | JINGDAO |
|
|
|||||
| SMBJ40A | GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | DC COMPONENTS |
|
|
|||||
| SMBJ40A | 7 840 | 2.52 | ||||||
| SMBJ40A | ST MICROELECTRONICS | 360 | 14.84 | |||||
| SMBJ40A | GENERAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Bourns Inc |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Littelfuse Inc |
|
|
|||||
| SMBJ40A | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| SMBJ40A | VISHAY |
|
|
|||||
| SMBJ40A | КИТАЙ |
|
|
|||||
| SMBJ40A | 7 840 | 2.52 | ||||||
| SMBJ40A | LITTELFUSE | 1 152 |
|
|||||
| SMBJ40A | FAIR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | LTL | 307 | 4.69 | |||||
| SMBJ40A | YJ | 19 920 | 5.15 | |||||
| SMBJ40A | LITTELFUSE |
|
|
|||||
| SMBJ40A | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| SMBJ40A | FAIRCHILD | 40 |
|
|||||
| SMBJ40A | MULTICOMP |
|
|
|||||
| SMBJ40A | TSC |
|
|
|||||
| SMBJ40A | BRIGHTKING |
|
|
|||||
| SMBJ40A | ZHIDE |
|
|
|||||
| SMBJ40A | JJM | 7 956 | 7.21 | |||||
| SMBJ40A | YANGJIE | 2 160 | 2.80 | |||||
| SMBJ40A | YANGJIE (YJ) |
|
|
|||||
| SMBJ40A | HOTTECH | 360 | 3.10 | |||||
| SMBJ40A | YANGZHOU YANGJIE |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | OMRON |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A | Omron Electronics Inc-EMC Div |
|
|
|||||
| XF2M-2215-1A |
|
|