|
MOSFET N-CH 30V 40A PQFN |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | HEXFET® |
| FET Type | MOSFET N-Channel, Metal Oxide |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 1.4 mOhm @ 50A, 10V |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 40A |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.35V @ 150µA |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 120nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 7200pF @ 15V |
| Power - Max | 3.6W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-VQFN |
| Корпус | PQFN (5x6) Single Die |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, | CYPRESS |
|
|
|||
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, | CYPR |
|
|
|||
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, | Cypress Semiconductor Corp |
|
|
|||
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, |
|
|
||||
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, | CYPRESS |
|
|
|||
| CY8C27443-24PXI |
|
ИМС PSOC 16K FLASH, | 4-7 НЕДЕЛЬ | 679 |
|
|||
| LM2576HVS-5.0 | NSC |
|
|
|||||
| LM2576HVS-5.0 | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| LM2576HVS-5.0 | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| LM2576HVS-5.0 |
|
|
||||||
| LM2576HVS-5.0 | YOUTAI | 228 | 91.75 | |||||
| LM2576HVS-5.0 | UMW-YOUTAI |
|
|
|||||
| LM2576HVS-5.0 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 124 |
|
|||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ |
|
608.00 | |||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | NSC |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | TEXAS |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | YOUTAI | 190 | 97.13 | ||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | UMW | 36 | 113.65 | ||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | UMW-YOUTAI |
|
|
||||
|
|
LM2576HVS-ADJ | 4-7 НЕДЕЛЬ | 231 |
|
||||
|
|
LM5111-3M | NATIONAL SEMICONDUCTOR |
|
|
||||
|
|
LM5111-3M | NSC |
|
|
||||
|
|
LM5111-3M |
|
133.28 | |||||
|
|
LM5111-3M | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
||||
|
|
LM5111-3M | 4-7 НЕДЕЛЬ | 732 |
|
||||
| ЛАК ЦАПОН ЗЕЛЕНЫЙ 30МЛ |
|
|