|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 140V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 700mV @ 15mA, 150mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 10V |
| Power - Max | 500mW |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LNT2A473MSE |
|
Nichicon |
|
|
|||
|
|
MCC200-16IO1 |
|
IXYS |
|
|
|||
|
|
MCC200-16IO1 |
|
|
|
||||
|
|
|
MDD172-08N1 |
|
IXYS |
|
|
||
|
|
|
MDD172-08N1 |
|
|
|
|||
| TDR 2-2413WISM | TRACO |
|
|
|||||
| TDR 2-2413WISM |
|
|
||||||
| TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0 |
|
|
||||||
| TSX-3225 16.0000MF09Z-AC0 | EPSON | 429 | 48.36 |