|
TRANSISTOR FAST PNP MV TO-220 |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 200mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 18 @ 700mA, 5V |
| Power - Max | 60W |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-220-3 |
| Корпус | TO-220AB |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0202 160 2201 |
|
2 208.00 | ||||||
| 09032966821HART | HARTING |
|
|
|||||
|
|
|
BUL3N7 |
|
STMicroelectronics |
|
|
||
| EPM240T100I5 | ALT |
|
|
|||||
| EPM240T100I5 | ALTERA |
|
|
|||||
| EPM240T100I5 | Altera |
|
|
|||||
| M25P80-VMW6 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| M25P80-VMW6 | ST MICROELECTRONICS SEMI |
|
|
|||||
| M25P80-VMW6 | STMicroelectronics |
|
|