|
Разъем FFC/FPC с поворотным замком 40 контактов в 2 ряда с шагом 0.5мм |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | XF2M |
| Connector Type | Top and Bottom Contacts |
| Number of Positions | 40 |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Height Above Board | 0.083" (2.10mm) |
| Тип монтажа | Surface Mount, Right Angle |
| Cable End Type | Straight |
| Termination | Solder |
| Locking Feature | Rotary Lock, Backlock |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | 5.9µin (0.15µm) |
| Рабочая температура | -30°C ~ 85°C |
| Current Rating | 0.500A |
| Voltage Rating | 50V |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
|
Разъем FFC/FPC с поворотным замком 40 контактов с шагом 0.5мм, 0.5А, 50В
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1473005-4 |
|
TE Connectivity | 880 | 351.29 | |||
|
|
1473005-4 |
|
TYCO |
|
|
|||
|
|
1473005-4 |
|
|
|
||||
|
|
1473005-4 |
|
TE | 4 245 | 339.64 | |||
|
|
1473005-4 |
|
AMP | 35 |
|
|||
| BLM18PG221SN1D |
|
6.00 | ||||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MUR | 66 718 |
1.23 >500 шт. 0.41 |
|||||
| BLM18PG221SN1D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA | 11 428 |
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | MURATA* |
|
|
|||||
| BLM18PG221SN1D | 23200 |
|
|
|||||
| SIS478DN-T1-GE3 |
|
|
||||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR |
|
18.60 | |||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | TEXAS INSTRUMENTS | 2 276 | 8.27 | ||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | TEXAS INSTRUMENTS | 12 148 |
|
||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | TEXAS |
|
|
||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | YOUTAI | 14 754 | 3.20 | ||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | UMW | 4 720 | 4.13 | ||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | UMW-YOUTAI |
|
|
||||
|
|
SN74LVC1G08DCKR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 776 |
|
||||
| SN74LVC1G97DCKR | TEXAS INSTRUMENTS |
|
|
|||||
| SN74LVC1G97DCKR |
|
39.20 | ||||||
| SN74LVC1G97DCKR | TEXAS INSTRUMENTS | 887 |
|
|||||
| SN74LVC1G97DCKR | TEXAS |
|
|
|||||
| SN74LVC1G97DCKR | 4-7 НЕДЕЛЬ | 337 |
|