|
IGBT TRENCH PDP 300V D2PAK |
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| IGBT Type | Trench |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 300V |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 70A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 70A |
| Power - Max | 178W |
| Тип входа | Standard |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-263-3, D²Pak (2 leads + Tab), TO-263AB |
| Корпус | D2PAK |
|
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.063ВТ 0603 0 ОМ, 5% | ТАЙВАНЬ |
|
|
|||||
|
|
|
AD7450ARMZ-REEL7 |
|
Analog Devices Inc |
|
|
||
| IRS2186S |
|
|
||||||
| IRS2186S | INTERNATIONAL RECTIFIER |
|
|
|||||
| IRS2186S | INFINEON |
|
|
|||||
| IRS2186S | 4-7 НЕДЕЛЬ | 515 |
|
|||||
|
|
|
L-103EDT |
|
KINGBRIGHT |
|
|
||
|
|
|
L-103EDT |
|
KB |
|
|
||
|
|
|
L-103EDT |
|
ТАЙВАНЬ (КИТАЙ) |
|
|
||
|
|
|
L-103EDT |
|
КИТАЙ |
|
|
||
|
|
|
L-103EDT |
|
|
|
|||
| STM32F405VGT6 | ST MICROELECTRONICS | 1 | 353.53 | |||||
| STM32F405VGT6 | 96 | 410.31 | ||||||
| STM32F405VGT6 | ST MICROELECTRONICS SEMI | 1 049 |
|
|||||
| STM32F405VGT6 | 4-7 НЕДЕЛЬ | 405 |
|