|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 12V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900mV @ 10mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50nA @ 9.1V |
| Power - Max | 500mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | SOD-123 |
| Корпус | SOD-123 |
| Рабочая температура | -55°C ~ 150°C |
| Product Change Notification | Wire Change 08/Jun/2009 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0603NPO 100В 180 ПФ 5% (CC0603JRNPO9BN181) | YAGEO |
|
|
|||||
|
|
|
B45196H6476M509 |
|
Kemet |
|
|
||
|
|
|
B45196H6476M509 |
|
|
460.80 | |||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
Murata Electronics North America |
|
|
||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
MUR | 9 043 |
1.23 >500 шт. 0.41 |
||
|
|
|
GRM1885C1H911JA01D |
|
|
|
|||
| MSS1260-104MLB | COIL |
|
|
|||||
| MSS1260-104MLB | COILCRAFT |
|
|
|||||
| MSS1260-104MLB | COILCRAFT |
|
|
|||||
| STB55NF06T4 | ST MICROELECTRONICS |
|
|
|||||
| STB55NF06T4 | STMicroelectronics |
|
|
|||||
| STB55NF06T4 |
|
|
||||||
| STB55NF06T4 |
|
|
||||||
| STB55NF06T4 | ST MICROELECTRO |
|
|