|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.2V @ 375mA, 3A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 50µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 3A, 4V |
| Power - Max | 15W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Корпус | D-Pak |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C5750X7R2A475K230KA | TDK | 2 476 | 39.34 | |||||
| C5750X7R2A475K230KA |
|
|
||||||
| GRM188R72A104KA35D | MURATA |
|
|
|||||
| GRM188R72A104KA35D |
|
11.52 | ||||||
| GRM188R72A104KA35D | MURATA |
|
|
|||||
| GRM188R72A104KA35D | Murata Electronics North America |
|
|
|||||
| GRM188R72A104KA35D | MUR | 150 592 |
1.36 >100 шт. 0.68 |
|||||
|
|
|
IHLP6767GZER220M11 |
|
Vishay/Dale |
|
|
||
|
|
|
IHLP6767GZER220M11 |
|
|
|
|||
|
|
|
IHLP6767GZER220M11 |
|
VISHAY | 40 | 612.27 | ||
|
|
|
IHLP6767GZER470M11 |
|
Vishay/Dale |
|
|
||
|
|
|
IHLP6767GZER470M11 |
|
|
1 006.80 | |||
|
|
|
IHLP6767GZER470M11 |
|
VISHAY |
|
|
||
|
|
|
IHLP6767GZER470M11 |
|
VISHAY | 106 |
|
||
| RC1206JR-0712KL | YAGEO | 124 219 |
0.90 >1000 шт. 0.18 |
|||||
| RC1206JR-0712KL | YAGEO | 7 272 |
|
|||||
| RC1206JR-0712KL |
|
|