|
|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN - Pre-Biased |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Resistor - Base (R1) (Ohms) | 10K |
| Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms) | 10K |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 30 @ 5mA, 5V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 500µA, 10mA |
| Frequency - Transition | 130MHz |
| Power - Max | 200mW |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | PG-SOT23-3 |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZX84-C3V6 | NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | PHILIPS |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | MCC |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP | 172 |
|
|||||
| BZX84-C3V6 | PHILIPS | 47 701 |
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP SEMIC |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NEX-NXP |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | NXP/NEXPERIA |
|
|
|||||
| BZX84-C3V6 | KEEN SIDE | 14 939 |
1.48 >100 шт. 0.74 |
|||||
| FLLD261 | FAIR |
|
|
|||||
| FLLD261 |
|
|
||||||
| FLLD261 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FLLD261 | FAIRCHILD |
|
|
|||||
| FLLD261 | Fairchild Semiconductor |
|
|
|||||
| FLLD261 | ONS-FAIR |
|
|
|||||
| FLLD261 | ONS |
|
|
|||||
| FLLD261 | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF | GEYER |
|
|
|
|
|
|
KX-327NHT 32.768 KHZ |
|
Резонатор кварцевый 32.768Гц, 20ppm, 12.5pF |
|
|
||
| RC0805JR-071K1L | YAGEO | 9 084 |
0.80 >1000 шт. 0.16 |
|||||
| RC0805JR-071K1L | YAGEO |
|
|
|||||
| RC0805JR-071K1L |
|
|
||||||
| RC0805JR-073K3L | YAGEO | 29 526 | 1.03 | |||||
| RC0805JR-073K3L | PHYCOMP |
|
|
|||||
| RC0805JR-073K3L | PHYCOMP | 5 925 |
|
|||||
| RC0805JR-073K3L |
|
|