|
Версия для печати
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 600V |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 1.6V @ 15V, 18A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 34A |
| Power - Max | 100W |
| Тип входа | Standard |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-263-3, D²Pak (2 leads + Tab), TO-263AB |
| Корпус | D2PAK |
| Наименование | Описание | Производитель | Количество | Цена, руб. | Купить | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.5SMC22AT3 | ON SEMICONDUCTOR |
|
|
|||||
| 1.5SMC22AT3 |
|
24.40 | ||||||
| 1.5SMC22AT3 | ON SEMICONDUCTOR | 20 |
|
|||||
| KXO-V97T 30.0 MHZ | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|||||
| KXO-V97T 30.0 MHZ | GEYER |
|
|
|||||
| KXO-V97T 30.0 MHZ |
|
|
||||||
| KXO-V97T 60.0 MHZ | GEYER ELECTRONIC |
|
|
|||||
| KXO-V97T 60.0 MHZ | GEYER |
|
|
|||||
| KXO-V97T 60.0 MHZ |
|
|
||||||
| KXO-V97T 7.3728 MHZ |
|
447.36 | ||||||
| MURS160 | VISHAY |
|
|
|||||
| MURS160 | 18 000 | 2.61 | ||||||
| MURS160 | EIC |
|
|
|||||
| MURS160 | GALAXY | 12 918 | 5.38 | |||||
| MURS160 | КИТАЙ |
|
|
|||||
| MURS160 | LITE-ON SEMICONDUCTOR CORP | 9 000 |
|
|||||
| MURS160 | GALAXY ME |
|
|
|||||
| MURS160 | HOTTECH | 21 898 | 4.39 | |||||
| MURS160 | KLS |
|
|
|||||
| MURS160 | LGE |
|
|
|||||
| MURS160 | JANGJIE |
|
|
|||||
| MURS160 | YJ | 11 211 | 3.86 | |||||
| MURS160 | SUNTAN | 750 | 2.28 | |||||
| MURS160 | KEXIN | 2 812 | 3.04 | |||||
| MURS160 | KEEN SIDE | 7 721 | 3.13 | |||||
| MURS160 | 28395 |
|
|
|||||
| MURS160 | 27395 | 80 | 4.88 |